0 532 722 31 47

Sosyal Medyada Biz}

Güncel Kampanyalarımızı Görüntüleyin!
Siz değerli müşterilerimiz için zaman zaman hazırlamış olduğumuz kampanyalarımıza aşağıdaki linki tıklayarak görebilirsiniz. Hemen sipariş vermek için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Gebze Matbaa (Hızlı Kaliteli Hizmet)

Gebze Matbaa (Hızlı Kaliteli Hizmet)

Gebze matbaa üretimleri ve iş dünyasında baskı projeleri, pazarlama departmanlarının kullandığı önemli bir araçtır. Günümüzün dijital dünyasında bile, kartvizitler, broşürler, posterler ve diğer basılı malzeme biçimleri hala yerlerini koruyor.

Günümüzde birçok baskı işleminin mekanik özellikleri ve dijital dosyalar ile çalışırken uyumluluk sorunları göz önüne alındığında, baskı kalite kontrolü oldukça önemlidir. Aşağıda, ilgili adımların bir özeti bulunmaktadır.

Matbaa işlemlerinde hazırlık,  Kalite kontrolün, çalışanların yıllarca gerçekleştirdiği eğitim ve matbaacıların çalışmaları sırasında edindikleri deneyimlerle başladığı söylenebilir. Birçok baskı işlemi için kalite kontrol sürecindeki ilk pratik adım, müşteri ve baskı yönetim şirketi ile baskı çalışmasının teknik ayrıntılarını doğrulamaktır. Bu teklif, baskı çalışmalarının sayısını, boyutunu ve tahmini tamamlanma tarihini içerir. Buradaki hatalar daha sonra maliyetlidir.

Gebze Matbaa İşlemlerinde Uyumluluk Süreci

Dosya doğru dosya formatına dönüştürülmeli, renkler CMYK olmalı ve tüm resimlere ve yazı tiplerine baskı sistemi tarafından erişilebilir olmalıdır. Çözünürlük ve okunabilirlik ise bitmiş üründe bulanıklık veya pikselleşme olmadığından emin olmak için görüntünün çözünürlüğünü kontrol edin. Yazıcı ayrıca metnin yazdırıldığında okunup okunamayacağını da belirler.

Hizalama, Kenar Boşluğu, Taşma, yazdırmanın düzgün bir şekilde başlayabilmesi için sayfaların düzeni ve sırası da baştan sona kontrol edilmelidir.

Bu kontroller dijital baskıda oldukça önemlidir ve 21. yüzyıl baskı projelerinde en önemli kalite kontrol alanını temsil eder.

Örnek (prova) Alınması

En küçük baskı işleri dışındaki tüm işler için, müşterilere nihai sonucun nasıl görüneceğine dair doğru bir fikir vermek için kanıtlar üretilir. Dijital prova genellikle metni, hizalamayı ve düzeni kontrol etmek için kullanılır, ancak “ıslak” veya “baskı” prova, aslında tüm çalışma için kullanılacak kağıt türünü kullanan baskı makinesinin kısa bir çalışmasıdır.

Bu, rengi kontrol etmek için ıslak prova kullanabileceğiniz anlamına gelir, ancak dijital provadan çok daha pahalı olacaktır. Ayrıca, bu tür bir numune yapıyorsanız ve baskınızın renk dışındaki yönlerinden (örneğin metin boyutu) memnun değilseniz, kalıbı değiştirmeniz gerekecektir.

Makine Bakımı ve Kontrolü

Profesyonel yazıcılar, makinenin her zaman verimli çalışmasını sağlamak için yazıcıda rutin bakım gerçekleştirir. Her yazdırma çalışması sırasında, hiçbir şeyin yanlış olmadığından emin olmak için sonuçlar periyodik olarak kontrol edilir. Günümüz yazıcıları, geçmişte kullanılan makinelere göre çok daha güvenilir olsa da, bu tip kalite kontrol hala önemlidir.

Son Test ve Teslimat Süreci

Nihai ürün, müşterinin spesifikasyonlarının karşılandığından emin olmak için müşteriye gönderilmeden önce genellikle tedarikçi tarafından denetlenir. Netgrafik’te, sonuçtan memnun kalmanızı sağlamak için tüm tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle yakın bir şekilde çalışıyoruz.

Gebze Bölgesinde Tüm Matbaa İşlemlerinde Hizmetinizdeyiz!

Firmamız tüm matbaa ve tasarım işlemlerinizde hizmetinizdedir. Uzman kadro ve konusunda uzman personeli ile en hassas ve % 100 doğru tasarım ve doğru üretim felsefesi ile Gebze’nin bir sanayi sektörü olduğunu göz önünde bulundurarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz

Ürünler bölümümüzde kategorilendirdiğimiz gibi katalog, broşür, promosyon ürünleri başta olmak üzere diğer tüm talepleriniz için bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

12 Haziran 2021
77 kez görüntülendi
Open chat