0 532 722 31 47

Sosyal Medyada Biz}

Güncel Kampanyalarımızı Görüntüleyin!
Siz değerli müşterilerimiz için zaman zaman hazırlamış olduğumuz kampanyalarımıza aşağıdaki linki tıklayarak görebilirsiniz. Hemen sipariş vermek için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
TÜMÜNÜ GÖR

Gebze Matbaa (Hızlı Kaliteli Hizmet)

Gebze Matbaa (Hızlı Kaliteli Hizmet)

Firmamız Gebze bölgesinde matbaa firmaları ve şirketleri arasında ilk kuruluşlardan bulunmaktadır. Netgrafik olarak matbaacılık sektöründe tüm hizmetleri titizlikle yapmaktayız. Yapmış olduğumuz broşür, katalog, grafik, kartvizit, davetiye, dökart ve benzeri hizmetlerin tüm grafik çalışmaları ve imalatı titizlikle kendi tesislerimizde yapılmaktadır.

Yapılan ön grafik çalışmaları matbaa basım aşamasına girmeden önce siz değerli müşterilerimizin onayına sunularak son onay alındıktan sonra baskıya girmesi sağlanır ve böylelikle basım aşamasından sonra çıkabilecek tüm hataların önüne geçilmiş olacaktır.

Gebze Matbaa ve Ofset Baskıda Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Gebze’de bir matbaa firmasında ne yaptırmak isterseniz hemen hemen tüm işlemleri sıkıntısız ve profesyönel şekilde firmamızda gerçekleştirebilirsiniz. Bu hizmetlerden başlıcalarını listelememiz gerekir ise ;

 • Logo Tasarımları
 • Katalog Grafik Tasarımı ve Baskısı
 • Kartvizit Tasarım ve Baskısı
 • Zarf ve Etiket Tasarımı ve Matbaa çıktısı
 • Uyarı levhaları
 • Kurumsal kimlik ve promosyon çalışmaları
 • Davetiye tasarımı ve baskısı
 • Bloknot ve Ajanda Basımı
 • Zarf
 • Fatura
 • El İlanı grafik çalışması ve baskısı
 • Broşür
 • Antetli Kağıt
 • İrsaliye tasarımı basımı

ve sayamadığımız bir çok alanda hizmet vermekteyiz.

Matbaa Etiket Baskı ve Tasarımı

Firmanızın ihtiyacı olan etiketleme etiketleri ve özel tasarım etiketlerini titizlikle tasarlıyor ve uyguluyoruz. Rulo etiket veya tek tek sticker şeklinde olan etiketleri sizlere çok hızlı bir şekilde temin ediyor. Paketliyor ve firmanıza teslime ediyoruz.

Çıkmayan etiketler yumurta kabuğu etiketler veya metal alüminyum kaplı etiketlerin üzerine hem baskılarını yapıyoruz. Hemde son teknoloji matbaa makinalarımızda üretimini tamamlıyoruz. Gebze civarında matbaa işlemleriniz için bizi tercih etmeniz halinde firmanıza gelerek sizleri yerinde dinliyor taleplerinizi alıyor ve alternatif çözümler ile sizlere hizmet veriyoruz.

Gebze’de Davetiye Tasarımı ve Basımı Yapan Matbaalar Hangileri

Hazır davetiyeler bazen sıkıcı olabiliyor Gebze Matbaa firmaları genellikle siz değerli müşterilerimize genellikle hazır ve klişe olabilecek davetiye örneklerini sunuyor. Fakat firmamız size özel tasarımlar ile yeni modern davetiyeler tasarlayarak istediğiniz adet ve miktarda baskılarını düğün tarihinizden önce sizlere hazır ediyor ve baskısını yapıyoruz.

Firmamız öncelikli olarak müşteri memnuniyeti odaklıdır. Bu yüzden yaptığımız tüm işlemleri sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli gece gündüz demeden çalışıyoruz.

Gebze Bölgesinde Doğu Matbaa ve Ofset Firması Nasıl Seçilir?

Doğru matbaa firmasını seçmek için öncelikle makina parkuru ve sunmuş olduğu hizmetin kalitesi önemlidir. Bunların başında ürünlerin teslimatının zamanında yapılıp yapılmadığı çok önemlidir. Matbaa sektörü çok riskli ve bir o kadar zor bir sektördür.

Bunun sebebi adetlerin çok yüksek miktarlarda olması ve en ufak bir hatanın telafisinin olmamasıdır. Bu yüzden yapılacak grafik çalışmasının ve baskı kalitesinin ve kullanılacak baskı makinalarının durumu önemlidir. Bu konuda netgrafik olarak sizlere kesintisiz ve titiz çalışmalar ortaya koyuyoruz. Bizimle iletişim sayfamızdan irtibat kurabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

12 Haziran 2021
286 kez görüntülendi